Akce spadá do koncepce celostátních akcí pro vlčata a světlušky.
Víkend v džungli je zaměřený na podporu používání symbolického rámce Kniha džunglí ve smečkách. Účastníci si tak budou moci na akci vyzkoušet mnoho různých aktivit propojených symbolickým rámcem a vedoucí vlčat zde získají mnoho konkrétních nápadů a inspirace, jak zapojit symbolický rámec ve smečkách.

Záměrem je, aby si kluci zažili a vedoucí viděli v reálu fungující symbolický rámec, a pomohlo jim to tak zlepšit práci s ním v samotných smečkách po návratu domů.

• Akce je určena pro šestky vlčat (družiny o 5 – 8 členech)
    / celkem 20 šestek o cca 5-8 členech = cca 150 nadšených vlčat a dalších minimálně 20 vedoucích!
  • Věkově omezena pro chlapce od druhé do páté třídy, včetně.
  • Na akci se může přihlásit pouze jedna šestka za oddíl.
  • S každou šestkou může dojet max. 2ks doprovodu.

Předběžná registrace je již spuštěna! :) /od 30. 11. 2015/

Termín:                                18. – 20. 3. 2016
Účastnický poplatek:   350Kč
Místo konání:                   Boskovice
Zázemí:                                Budova SPgŠ – spaní ve vlastních spacácích ve třídách školy. Stravování a ubytování pro cca 160 lidí.